Samsung LC34J791WTWXXL Ultra WQHD Curved Monitor
Hp Laptop Price in chennai, tamilandu, Chennai, telangana
Samsung LC34J791WTWXXL Ultra WQHD Curved Monitor Chennai, Chennai
  • Display: 34 inch
  • Interface: 2Thunderbolt+1 DP +1 HDMI
  • Panel Type: VA
  • Resolution: 3440 X 1440
  • Viewing Angle(H/V): 178°/178°
  • Wall Mount-No,
  • Color: White/Tilt/USB HUB/Aspect Ratio 21:9
  • Speaker: Yes
  • Warranty: 3 Years Warranty
Call For Best Price
Related Products
Samsung SH850 26 inch QHD LCDD Monitor price in Chennai, Tamil Nadu, Coimbatore, Trichy, Madurai, Kanchipuram, OMR, bangalore
Samsung SH850 26 inch QHD LCDD Monitor
Samsung 24 inch WQHD Monitor price in Chennai, Tamil Nadu, Coimbatore, Trichy, Madurai, Kanchipuram, OMR, bangalore
Samsung 24 inch WQHD Monitor
Samsung 49 inch Monitor price in Chennai, Tamil Nadu, Coimbatore, Trichy, Madurai, Kanchipuram, OMR, bangalore
Samsung 49 inch Monitor
Samsung 28 inch LED Monitor price in Chennai, Tamil Nadu, Coimbatore, Trichy, Madurai, Kanchipuram, OMR, bangalore
Samsung 28 inch LED Monitor
Samsung 22 inch Full HD LED Backlit Monitor price in Chennai, Tamil Nadu, Coimbatore, Trichy, Madurai, Kanchipuram, OMR, bangalore
Samsung 22 inch Full HD LED Backlit Monitor